Наші послуги

Пропонуємо усі види ветеринарних послуг. Наша клініка оснащена сучасним, високотехнологічним обладнанням, що дає можливість швидко виявити порушення роботи організму тварини і стежити за ходом його лікування. Наші фахівці не тільки швидко і якісно проведуть всі необхідні процедури, але і проконсультують власника, надавши йому вичерпну інформацію щодо подальшого догляду та утримання вихованця.
Image

Профілактичний огляд

Діагностика і лікування захворювань домашніх тварин, призначення лабораторних досліджень та направлення до фахівців. Консультації з догляду.
Image

Хірургія

Хірургічне відділення - один з головних напрямків нашої клініки. Досвідчені хірурги, новітнє обладнання та стаціонар для післяопераційного перебування тварин.
Image

Лабораторія

Лабораторний аналіз - це в першу чергу спосіб отримання об'єктивних і максимально достовірних даних про стан та здоров'я вашого вихованця.
Image

УЗД

Сучасне спеціалізоване обладнання УЗД  дозволяє нашим ветеринарним лікарям якісно оцінити стан внутрішніх органів тварин і швидко поставити точний діагноз.
Image

Чіпування

Введення електронного чіпа під шкіру тварини для визначення власника в разі втрати. Також чіпування необхідно вихованцям, яких вивозять за кордон.
Image

Щеплення

Щеплення допомагає захистити від потенційно смертельних хвороб. Ми пропонуємо комплексний захист для ваших улюбленців
Image

Ортопедична хірургія

Допомога хірурга-ортопеда при проблемах з суглобами, кульгавості, сильних ударах або переломах. Діагностика ушкоджень і своєчасне лікування.
Image

Дерматологія

Лікування захворювань шкіри та шерсті. Діагностика і проведення досліджень шкірних покривів тварини. Призначення необхідних медицинських препаратів.
Image

Дієтолог

Ветдієтолог проведе розрахунок і оцінку індивідуальних раціонів харчування для собак і кішок відповідно до їх ваги, віку та потребам в енергії.
Image

Аптека

Широкий асортимент ліків і лікувальних кормів для собак, кішок та інших тварин в нашій ветеринарній аптеці. Вся продукція сертифікована.

Ветеринарна клініка

Пан Коцький

м. Чернівці

(066) 443 - 98 - 09

вул. Небесної Сотні, 15

(096) 102 - 81 - 81 - ЦІЛОДОБОВО

вул. Галицький шлях, 46В

м. Коломия

(098) 257 - 02 - 49

вул. Мазепи, 36/4